top of page
Excel.png

26. 1. - 8. 3. 2024

1

Data, která organizace sbírají a ukládají, jsou často velmi dobře využitelná pro inteligentní analýzy. Aby však mohly přinášet potřebné a užitečné informace, je k tomu nutné znát pokročilé nástroje Microsoft Excel, Microsoft Access a Microsoft Power BI. Na kurzu se nejen detailně seznámíte s jejich možnostmi a rozdíly, ale naučíte se je prakticky používat.

PowerBI.png

12. 4. - 26. 4. 2024

3

Jistě jste již slyšeli o využití Business Intelligence. Jak na to v praxi? Data, která organizace sbírají a ukládají, jsou velmi dobře využitelná pro podrobné číselné i grafické analýzy. A právě k tomu je ideální znát a umět využívat pokročilý nástroj Microsoft Power BI a jeho funkce. Na kurzu se nejen seznámíte s možnostmi aplikace Microsoft Power BI od prvních krůčků, ale naučíte se ji prakticky používat.

Access.png

28. 1.  - 4. 3. 2022

5

Databázový systém Access je méně známou aplikací Microsoft, která má však velmi dobré využití při práci s rozsáhlým množstvím dat. Umožňuje propojit tabulky relacemi snáze než v Excelu a prostřednictvím tzv. dotazů umí analyzovat obsah databáze „na míru“ vašim potřebám.

Project.png

10. 11. - 1. 12. 2023

7

Realizujete projekty, které vyžadují velkou míru komplexního a flexibilního řízení? Pak si jistě kladete otázku, jak vhodně vizualizovat úkoly projektu, jak sledovat plnění dílčích termínů, konečného termínu a jak hlídat dodržení plánovaných nákladů. Microsoft Project je nejrozšířenější software pro řízení a plánování projektů a všechny tyto otázky vám pomůže vyřešit. Stačí jen vědět jak.

Office365.png

6. 6. - 20. 6. 2022

9

Ve vašem školním balíčku Microsoft 365 máte k dispozici řadu užitečných aplikací, ale ne vždy máte kapacitu, čas a trpělivost se v nich zorientovat, natož se je pak svépomocí naučit využívat. Provedeme vás krok za krokem devíti aplikacemi, které vám mohou usnadnit každodenní práci, komunikaci v rámci pedagogického sboru a sdílení informací a dat. Vše si předvedeme na příkladech a k dispozici budou vyzkoušené ukázky.

OneNote.png

8. 12. 2023

11

Práce asistenta či asistentky ředitele je pro každou společnost klíčová. Koordinace termínů, zvládnutí konfliktní komunikace či navození dobrého klimatu i v době krize je důležitou součástí její práce, ve které ji nikdo nemůže zastoupit. Asistent/ka v kurzu získá návody, jak nejlépe organizovat svůj pracovní čas, na nic nezapomínat, jak pracovat s velkým množstvím informací, správně je prioritizovat a delegovat dál. A to vše za podpory správných SW nástrojů. 

PowerBI.png

22. 8. - 24. 8. 2022

2

Jistě jste již slyšeli o využití Business Intelligence. Jak na to v praxi? Data, která organizace sbírají a ukládají, jsou velmi dobře využitelná pro podrobné číselné i grafické analýzy.  A právě k tomu je ideální znát a umět využívat pokročilý nástroj Microsoft Power BI a jeho funkce. Na kurzu se nejen detailně seznámíte s možnostmi aplikace Microsoft Power BI, ale naučíte se ji prakticky používat.

PowerBI.png

21. 8. - 23. 8. 2023

4

Zjistíte, jak Power BI transformuje data do vizuálně propracované podoby a umožňuje tak jejich informaci lépe pochopit a vysledovat trendy, a to vše v reálném čase. Analytiku si předvedeme na příkladech a ukázkách, v kurzu Seznámení s Power BI pro mírně pokročilé především na desktopové aplikaci Power BI.

To Do.png

19. 1. 2024

6

Práce manažerů, ekonomů, ale i asistentek a podpůrného administrativního personálu se neobejde bez pravidelné evidence úkolů a řízení menších či větších projektů. Málokdo přitom tuší, že užitečné a efektivní nástroje má doslova pod nosem. Seznamte se s vybranými aplikacemi Microsoft 365 a využijte naplno jejich potenciál v oblasti úkolů, plánování a řízení projektů.

Office365.png

27. 1. - 10. 3. 2023

8

Pokud vlastníte licenci Microsoft 365 (dříve Office 365), máte k dispozici obrovské množství aplikací, které spolu komunikují, fungují a jsou tak schopny usnadnit práci a kooperaci celého firemního týmu, zvláště v dnešní době vzdálené online spolupráce. V rámci kurzu pochopíte souvislosti mezi všemi 13 aplikacemi a získané znalosti můžete využít jako odrazový můstek pro další efektivnější využití své licence Microsoft 365.

Teams.png

26. 1. 2022

10

V době koronavirové krize byl školy nuceny realizovat výuku převážně distančně a pedagogové si postupně osvojili řadu online nástrojů. Microsoft Teams je pro online výuku ideální, neboť kromě online komunikace poskytuje řadu dalších funkcionalit a doplňků specificky pro školní výuku. Ukážeme si, jak z Microsoft Teams dostat ještě mnohem víc pro vaši efektivnější práci.

SharePoint.png

4. 11. a 11. 11. 2022

12

Chcete sdílet ve firmě informace (příspěvky, soubory, seznamy) s vymezenými skupinami uživatelů – týmy? Chcete připravit firemní intranet? Předvedeme si aplikaci SharePoint na souhrnné případové studii. Postupně vytvoříme týmový web – intranet od nástěnky příspěvků až po sdílení dokumentů a seznamů.

bottom of page